O čem to bude?

Co je vlastně trapný? 

První rande? Prdnout si v přecpané šalině? Mávat nazpátek někomu a pak zjistit, že nemával tobě? Zapomenout jméno někoho, koho už znáš pár týdnů? Říct vtip, po kterém se nikdo nezasměje? Rozhovor s rodiči o sexu? 

… chvíle na trapný ticho …

Pokud si občas lámeš hlavu, jak z podobných situací vybruslit, možná je Trapárium právě pro tebe!

Trapárium je zážitková víkendovka o trapnosti. Pojeď s námi objevovat a zkoumat trapno z různých úhlů pohledu skrze nevšední zážitky a hry, které jen tak nezažiješ.

Bude to trapný. A taky to bude zábavný, intenzivní, hravý a rozhodně to nebude nuda! Nejspíš se nedozvíš, jak se trapnosti už  navždycky vyhnout. Budeme ale trénovat, jak se v trapných situacích nebát zůstávat sami sebou a jak je zvládat s úsměvem.

Co na Trapáriu čekat?

Můžeš se těšit na různorodé programy, které ti nabídnou příležitost k hledání pozitivního přístupu k trapnosti. Zároveň strávíš pohodový víkend s dvaceti podobně naladěnými lidmi v přírodě blízko Brna a plným bříškem naší boží kuchyně.

Budeme si nejen hrát, ale také se ohlížet za tím, co jsme zažili. Budeš mít příležitost zamyslet se nad tím, jak se vyrovnáváš s trapnými situacemi v běžném životě, trošku hloubat nad vlastními pocity trapnosti a nad tím, kdy a jak nás mohou omezovat. 

Ale neboj, nebudeme celý den jen sedět a přemýšlet,  program připravujeme tak, aby byl vyvážený pohybově, odpočinkově i mentálně.

A kdo ví, možná Flíček (zascrolluj si dolů k organizátorům :-)) dotáhne i kytaru!

Co na Trapáriu nečekat?

Nejde o psychoterapii – pokud máš vážnější problémy s pocitem trapnosti, které ti nedovolují fungovat v každodenním životě, na naší akci je nevyřešíš.

Rovněž na tebe nečekají žádné přednášky nebo poučování, jedná se o zážitkovou akci. 

Váháš, zda je Trapárium právě pro tebe?

Trapárium je pro všechny, kteří se někdy v životě cítili trapně. Ať už v každodenním životě zažíváš víc, či míň trapných situací, pokud tě téma láká a máš chuť o trapnosti přemýšlet a sdílet s dalšími lidmi, je akce právě pro tebe.

Pokud stále váháš, vrtá ti něco hlavou nebo ti chybí nějaká informace, aby ses mohl/a v klidu přihlásit, neboj se nám napsat. Na e-mailu traparium@instruktori.cz rádi odpovíme na všechny otázky!

Kdy?

15.—17. 3. 2024 (pátek-neděle)


Kde?

chata poblíž Lelekovic

Za kolik?

1300 Kč

Pro koho?

dospělí
18-169 let

Praktické informace

Kdy a kde

15.—17. 3. 2024 (pátek–neděle ) na chatě poblíž Lelekovic.

Pro koho

Skupinu maximálně 20 dospělých lidí 18-169 let. Pokud je ti víc nebo míň a toužíš na akci jet, ozvi se nám a můžeme se o tom pobavit. Trapnost totiž nezná věkovou hranici. 

Snažíme se o vytvoření vyvážené a pestré účastnické skupiny, proto ti do týdne od odeslání přihlášky dáme vědět, zda s tebou počítáme. 

V současné chvíli máme přihlášený dostatek účastníků, proto další přijímáme pouze jako náhradníky (v případě, že by nám někdo odstoupil).

Do kdy se přihlásit

Do 16. 2. 2024

Za kolik

1 300 Kč na osobu za celý víkend.

V ceně je zahrnuto ubytování, strava a veškerý potřebný materiál na programy. Dopravu na akci a zpět si hradíš zvlášť. Akce je zcela nezisková – organizátoři program připravují ve svém volném čase bez nároku na finanční odměnu. 

Platba

Pokyny k platbě ti dojdou na e-mail do týdne po odeslání přihlášky.

Doprava

Doprava na akci je nejlepší vlakem a pak kousek pěšky. Místo a čas srazu včas upřesníme.

Počítej s odjezdem z Brna v pátek odpoledne či v podvečer. Konec akce bude v neděli kolem oběda.

Tak co, jdeš do toho s námi?

Jak vypadá ubytování?

Základna je situována v těsné blízkosti Brna a obklopena lesy ze všech stran. Co se týče sociálního zázemí, k dispozici jsou dvě samostatné místnosti, WC, sprcha a samozřejmě tekoucí voda. V budově najdete elektřinu i vytápění, jídelna má vlastní krb. Spí se v jedné společné ložnici (20 lidí) ve vlastních spacácích na žíněnkách nebo karimatkách.

Storno poplatky

Organizátoři akci dělají zcela dobrovolně a bez nároku na honorář. S přípravou jsou ale spojeny nějaké fixní náklady, a proto platí následující storno podmínky: 


Kontakt na nás

Facebook

odkaz na fb vypadá hnusně, ale musí tu být text

Facebook

Kdo pro tebe akci připravuje?

Alča

Co trapného dělám často?

Random fakta:

Barča

Co trapného dělám často?

Random fakta:

Janča

Co trapného dělám často?

Random fakta:

Monča

Čo trápne bežne robím?


Random fakta:

Flíček

Co trapného dělám často?

Random fakta:

Rissie

Co trapného dělám často?

Random fakta: